Szukaj Szukaj w dziale [lupa]Wyszukiwanie zaawansowane ]]

Jestes tutaj: Podatki ISP ]] Czy dochód spółki podlega zwolnieniu na podstawie art. 17 ust.1 pkt 4b ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych mimo pozostawienia w spółce na kapitał zapasowy?
kursy walut

Kursy średnie NBP
2018-05-22

1 EUR
4.2812
1 USD
3.6252
1 CHF
3.6385
1 GBP
4.8814
Czy dochód spółki podlega zwolnieniu na podstawie art. 17 ust.1 pkt 4b ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych mimo pozostawienia w spółce na kapitał zapasowy?
Niniejszy artykuł przedstawia zagadnienie zwolnienia przedmiotowego określonego w art. 17 ust. 1 pkt 45 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych. Spółka z o.o. przekazuje wszystkie wypracowane zyski jedynemu udziałowcowi tj. kościelnej osobie prawnej z przeznacze...

Aby zobaczyć wpis w całości, wykup abonament.
[23 października 2017 r.]
reklama
Zapraszamy do polubienia nas na Facebooku!
Instytut Studiów Podatkowych 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.