Szukaj Szukaj w dziale [lupa]Wyszukiwanie zaawansowane ]]

Jestes tutaj: Podatki ISP ]] Czy gmina ma prawo do odliczenia podatku naliczonego z faktur wystawionych na jej rzecz przez kancelarię prawną?
kursy walut

Kursy średnie NBP
2018-05-25

1 EUR
4.3022
1 USD
3.6686
1 CHF
3.6956
1 GBP
4.9061
Czy gmina ma prawo do odliczenia podatku naliczonego z faktur wystawionych na jej rzecz przez kancelarię prawną?
Zdarza się, że jednostki samorządu terytorialnego w prowadzonej przez siebie działalności korzystają z obsługi prawnej i usług doradczych. Czy wydatki przeznaczane na tego typu usługi uprawniają do odliczenia podatku naliczonego? Zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. poda...

Aby zobaczyć wpis w całości, wykup abonament.
[20 marca 2017 r.]
reklama
Zapraszamy do polubienia nas na Facebooku!
Instytut Studiów Podatkowych 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.