Szukaj Szukaj w dziale [lupa]Wyszukiwanie zaawansowane ]]

Jestes tutaj: Podatki ISP ]] Czy możliwe jest skorygowanie VAT przy sprzedaży udokumentowanej paragonem?
kursy walut

Kursy średnie NBP
2018-05-25

1 EUR
4.3022
1 USD
3.6686
1 CHF
3.6956
1 GBP
4.9061
Czy możliwe jest skorygowanie VAT przy sprzedaży udokumentowanej paragonem?
W wyroku z dnia 23 lutego 2017 r. (I SA/Po 1063/16 ) WSA w Poznaniu zajął stanowisko w kwestii możliwości korekty podatku należnego w przypadku zastosowania niewłaściwej stawki VAT w odniesieniu do usług zaewidencjonowanych przy użyciu kasy rejestrującej, zgodnie z art. 111 ust. 3a pkt 1 us...

Aby zobaczyć wpis w całości, wykup abonament.
[04 maja 2017 r.]
reklama
Zapraszamy do polubienia nas na Facebooku!
Instytut Studiów Podatkowych 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.