Szukaj Szukaj w dziale [lupa]Wyszukiwanie zaawansowane ]]

Jestes tutaj: Podatki ISP ]] Czy należy składać deklarację kwartalną za IV kwartał z tytułu wpłat z zysku?
kursy walut

Kursy średnie NBP
2018-08-17

1 EUR
4.3061
1 USD
3.7784
1 CHF
3.7926
1 GBP
4.8043
Czy należy składać deklarację kwartalną za IV kwartał z tytułu wpłat z zysku?
Nie ma obowiązku składania deklaracji za IV kwartał z tytułu wpłat z zysku. Treść § 3 rozporządzenia w sprawie określenia trybu i terminów dokonywania wpłat z zysku oraz składania deklaracji przez jednoosobowe spółki Skarbu Państwa, a także określenia wzorów tych deklaracji nie je...

Aby zobaczyć wpis w całości, wykup abonament.
[02 stycznia 2018 r.]
reklama
Zapraszamy do polubienia nas na Facebooku!
Instytut Studiów Podatkowych 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.