Szukaj Szukaj w dziale [lupa]Wyszukiwanie zaawansowane ]]

Jestes tutaj: Podatki ISP ]] Czy odszkodowanie od dewelopera podlega zwolnieniu od podatku dochodowego od osób fizycznych?
kursy walut

Kursy średnie NBP
2018-05-23

1 EUR
4.3037
1 USD
3.6693
1 CHF
3.7007
1 GBP
4.9034
Czy odszkodowanie od dewelopera podlega zwolnieniu od podatku dochodowego od osób fizycznych?
W sporze pomiędzy podatnikiem a organami podatkowymi obu instancji o objęcie zwolnieniem przewidzianym w art. 21 ust. 1 pkt 3b ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (dalej określanej jako: „ustawa”) odszkodowania za niewykonanie lub nienależyte wykonanie umow...

Aby zobaczyć wpis w całości, wykup abonament.
[18 kwietnia 2017 r.]
reklama
Zapraszamy do polubienia nas na Facebooku!
Instytut Studiów Podatkowych 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.