Szukaj Szukaj w dziale [lupa]Wyszukiwanie zaawansowane ]]

Jestes tutaj: Podatki ISP ]] Czy opłaty za ogrzewanie ponoszone przez osobę najmującą lokal mieszkalny są opodatkowane podatkiem od towarów i usług?
kursy walut

Kursy średnie NBP
2018-11-16

1 EUR
4.295
1 USD
3.7876
1 CHF
3.7608
1 GBP
4.8468
Czy opłaty za ogrzewanie ponoszone przez osobę najmującą lokal mieszkalny są opodatkowane podatkiem od towarów i usług?
Ponoszone przez najmującego wydatki dotyczące ogrzewania lokalu (gdy korzystający z lokalu nie ma zawartej umowy bezpośrednio z dostawcą mediów) stanowią wraz z czynszem zapłatę w rozumieniu art. 29a ust. 1 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. z tytułu świadczenia usług najmu na rzecz najemców...

Aby zobaczyć wpis w całości, wykup abonament.
[25 września 2017 r.]
reklama
Zapraszamy do polubienia nas na Facebooku!
Instytut Studiów Podatkowych 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.