Szukaj Szukaj w dziale [lupa]Wyszukiwanie zaawansowane ]]

Jestes tutaj: Podatki ISP ]] Czy podmiot dokonujący niodpłatnego przysporzenia na rzecz nierezydenta, mającego stałe miejsce zamieszkania poza granicami RP, obowiązany jest sporządzić informację PIT-8C?
kursy walut

Kursy średnie NBP
2018-08-17

1 EUR
4.3061
1 USD
3.7784
1 CHF
3.7926
1 GBP
4.8043
Czy podmiot dokonujący niodpłatnego przysporzenia na rzecz nierezydenta, mającego stałe miejsce zamieszkania poza granicami RP, obowiązany jest sporządzić informację PIT-8C?
Czy podmiot zobowiązany na podstawie art. 42a ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. do sporządzenia informacji PIT-8C jest zwolniony z tego obowiązku w przypadku gdy wypłata należności lub świadczeń następuje na rzecz nierezydenta, mającego miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Pols...

Aby zobaczyć wpis w całości, wykup abonament.
[18 kwietnia 2017 r.]
reklama
Zapraszamy do polubienia nas na Facebooku!
Instytut Studiów Podatkowych 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.