Szukaj Szukaj w dziale [lupa]Wyszukiwanie zaawansowane ]]

Jestes tutaj: Podatki ISP ]] Czy podmiot wypłacający składkę ubezpieczeniową na rzecz ubezpieczyciela nierezydenta obowiązany jest pobrać podatek u źródła?
kursy walut

Kursy średnie NBP
2018-11-14

1 EUR
4.2954
1 USD
3.8114
1 CHF
3.7747
1 GBP
4.9424
Czy podmiot wypłacający składkę ubezpieczeniową na rzecz ubezpieczyciela nierezydenta obowiązany jest pobrać podatek u źródła?
W przypadku zapłaty wynagrodzenia z tytułu zawarcia umowy ubezpieczenia na rzecz nierezydenta, płatnik nie jest obowiązany do poboru tzw. podatku u źródła. Zgodnie z art. 21 ust. 1 pkt 2a ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, podatek dochodowy z tytułu uzyskanych na terytorium Rzecz...

Aby zobaczyć wpis w całości, wykup abonament.
[19 września 2016 r.]
reklama
Zapraszamy do polubienia nas na Facebooku!
Instytut Studiów Podatkowych 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.