Szukaj Szukaj w dziale [lupa]Wyszukiwanie zaawansowane ]]

Jestes tutaj: Podatki ISP ]] Czy połączenie spółek podlega podatkowi od czynności cywilnoprawnych?
kursy walut

Kursy średnie NBP
2018-05-23

1 EUR
4.3037
1 USD
3.6693
1 CHF
3.7007
1 GBP
4.9034
Czy połączenie spółek podlega podatkowi od czynności cywilnoprawnych?
Połączenie spółek nie spowoduje powstania obowiązku podatkowego w podatku od czynności cywilnoprawnych. Zgodnie z art. 1 ust. 1 ustawy o podatku od czynności cywilnoprawnych, podatkowi temu podlegają między innymi umowy spółki (akty założycielskie) oraz ich zmiany. W przypadku umowy sp...

Aby zobaczyć wpis w całości, wykup abonament.
[16 sierpnia 2017 r.]
reklama
Zapraszamy do polubienia nas na Facebooku!
Instytut Studiów Podatkowych 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.