Szukaj Szukaj w dziale [lupa]Wyszukiwanie zaawansowane ]]

Jestes tutaj: Podatki ISP ]] Czy przejęcie spółki podlega opodatkowaniu VAT?
kursy walut

Kursy średnie NBP
2018-05-22

1 EUR
4.2812
1 USD
3.6252
1 CHF
3.6385
1 GBP
4.8814
Czy przejęcie spółki podlega opodatkowaniu VAT?
W przypadku przejęcia spółki przejmowanej nie dochodzi do odpłatnego świadczenia usług ani dostawy towarów, dlatego należy przyjąć, iż ta transakcja jest poza zakresem przedmiotowym podatku od towarów i usług. Przedmiot podatku od towarów i usług określony został w art. 5 ust. 1 pkt...

Aby zobaczyć wpis w całości, wykup abonament.
[07 sierpnia 2017 r.]
reklama
Zapraszamy do polubienia nas na Facebooku!
Instytut Studiów Podatkowych 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.