Szukaj Szukaj w dziale [lupa]Wyszukiwanie zaawansowane ]]

Jestes tutaj: Podatki ISP ]] Czy wartośc majątku spółki przejmowanej stanowi przychód podatkowy spółki przejmującej?
kursy walut

Kursy średnie NBP
2018-08-17

1 EUR
4.3061
1 USD
3.7784
1 CHF
3.7926
1 GBP
4.8043
Czy wartośc majątku spółki przejmowanej stanowi przychód podatkowy spółki przejmującej?
Połączenie spółek dokonywane poprzez przeniesienie całego majątku spółki przejmowanej na spółkę przejmującą – w zamian za udziały lub akcje, które spółka przejmująca wydaje wspólnikom spółki przejmowanej (art. 492 § 1 pkt 1 KSH) – stanowi, co do zasady, operację neutral...

Aby zobaczyć wpis w całości, wykup abonament.
[12 czerwca 2017 r.]
reklama
Zapraszamy do polubienia nas na Facebooku!
Instytut Studiów Podatkowych 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.