Szukaj Szukaj w dziale [lupa]Wyszukiwanie zaawansowane ]]

Jestes tutaj: Podatki ISP ]] Czy wpłata własna na rachunek bankowy darowizny trzymanej w gotówce od rodzica uprawnia do zwolnienia generalnego z podatku od spadków i darowizn?
kursy walut

Kursy średnie NBP
2018-11-16

1 EUR
4.295
1 USD
3.7876
1 CHF
3.7608
1 GBP
4.8468
Czy wpłata własna na rachunek bankowy darowizny trzymanej w gotówce od rodzica uprawnia do zwolnienia generalnego z podatku od spadków i darowizn?
W wyroku z 6 czerwca 2017 r. (I SA/Bk 266/17) WSA w Białymstoku zajął stanowisko w sporze dotyczącym interpretacji art. 4a ust. 1 ustawy z dnia 28 lipca 1983 r. o podatku od spadków i darowizn (dalej określanej jako: „ustawa”). W szczególności odniósł się do dopuszczalności zastosowan...

Aby zobaczyć wpis w całości, wykup abonament.
[16 sierpnia 2017 r.]
reklama
Zapraszamy do polubienia nas na Facebooku!
Instytut Studiów Podatkowych 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.