Szukaj Szukaj w dziale [lupa]Wyszukiwanie zaawansowane ]]

Jestes tutaj: Podatki ISP ]] Czy wydatki poniesione przez spółkę na zagospodarowanie terenów zielenią mogą zostać zaliczone do kosztów uzyskania przychodów?
kursy walut

Kursy średnie NBP
2018-08-17

1 EUR
4.3061
1 USD
3.7784
1 CHF
3.7926
1 GBP
4.8043
Czy wydatki poniesione przez spółkę na zagospodarowanie terenów zielenią mogą zostać zaliczone do kosztów uzyskania przychodów?
Zgodnie z treścią art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. kosztami uzyskania przychodów są koszty poniesione w celu osiągnięcia przychodów lub zachowania albo zabezpieczenia źródła przychodów, z wyjątkiem kosztów wymienionych w art. 16 ust. 1. W przeszłości ocena pod względem...

Aby zobaczyć wpis w całości, wykup abonament.
[28 listopada 2016 r.]
reklama
Zapraszamy do polubienia nas na Facebooku!
Instytut Studiów Podatkowych 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.