Szukaj Szukaj w dziale [lupa]Wyszukiwanie zaawansowane ]]

Jestes tutaj: Podatki ISP ]] Czy zbycie udziałów przez FIZAN stanowi dochód podatkowy dla FIZAN?
kursy walut

Kursy średnie NBP
2018-09-25

1 EUR
4.2939
1 USD
3.6511
1 CHF
3.7773
1 GBP
4.7987
Czy zbycie udziałów przez FIZAN stanowi dochód podatkowy dla FIZAN?
Dochód ze zbycia papierów wartościowych przez FIZAN w zamian za objęcie certyfikatów inwestycyjnych w np. w innym FIZAN  będzie wolny od podatku dochodowego od osób prawnych. Stosownie do art. 17 ust. 1 pkt 57 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, wolne od podatku są dochody (przyc...

Aby zobaczyć wpis w całości, wykup abonament.
[07 sierpnia 2017 r.]
reklama
Zapraszamy do polubienia nas na Facebooku!
Instytut Studiów Podatkowych 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.