Szukaj Szukaj w dziale [lupa]Wyszukiwanie zaawansowane ]]

Jestes tutaj: Podatki ISP ]] Czy związek pracodawców jest jednostką powiązaną w ramach grupy kapitałowej?
kursy walut

Kursy średnie NBP
2018-11-14

1 EUR
4.2954
1 USD
3.8114
1 CHF
3.7747
1 GBP
4.9424
Czy związek pracodawców jest jednostką powiązaną w ramach grupy kapitałowej?
Związek pracodawców nie jest jednostką powiązaną w ramach grupy kapitałowej. Zgodnie z art. 3 ust. 1 pkt 43 ustawy o rachunkowości, jednostkami powiązanymi są dwie lub więcej jednostek wchodzących w skład danej grupy kapitałowej. Grupą kapitałową – stosownie do pkt 44 tego artykuł...

Aby zobaczyć wpis w całości, wykup abonament.
[28 listopada 2016 r.]
reklama
Zapraszamy do polubienia nas na Facebooku!
Instytut Studiów Podatkowych 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.