Szukaj Szukaj w dziale [lupa]Wyszukiwanie zaawansowane ]]

Jestes tutaj: Podatki ISP ]] Kiedy nabycie usług niematerialmych jest kosztem uzyskania przychodu?
kursy walut

Kursy średnie NBP
2018-08-17

1 EUR
4.3061
1 USD
3.7784
1 CHF
3.7926
1 GBP
4.8043
Kiedy nabycie usług niematerialmych jest kosztem uzyskania przychodu?
Wydatki z tytułu nabycia usług niematerialnych stanowią koszt uzyskania przychodu o ile: zostały poniesione przez podatnika, są definitywne, poniesione w celu uzyskania lub zachowania źródła przychodów, a także zostały właściwie udokumentowane. Stosownie do art. 15 ust. 1 ustawy o podat...

Aby zobaczyć wpis w całości, wykup abonament.
[22 maja 2017 r.]
reklama
Zapraszamy do polubienia nas na Facebooku!
Instytut Studiów Podatkowych 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.