Szukaj Szukaj w dziale [lupa]Wyszukiwanie zaawansowane ]]

Jestes tutaj: Podatki ISP ]] Kiedy wynagrodzenie pracownika stanowi koszt kwalifikowany na potrzeby stosowania ulgi B + R?
kursy walut

Kursy średnie NBP
2018-08-14

1 EUR
4.3001
1 USD
3.7768
1 CHF
3.8027
1 GBP
4.8232
Kiedy wynagrodzenie pracownika stanowi koszt kwalifikowany na potrzeby stosowania ulgi B + R?
W niniejszym artykule przeanalizowano możliwość uznania wynagrodzenia pracownika za koszt kwalifikowany, o którym mowa w przepisach regulujących tzw. ulgę badawczo – rozwojową. Zgodnie z art. 18d ust. 1 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych od podstawy opodatkowania odlicza się...

Aby zobaczyć wpis w całości, wykup abonament.
[03 kwietnia 2017 r.]
reklama
Zapraszamy do polubienia nas na Facebooku!
Instytut Studiów Podatkowych 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.