Szukaj Szukaj w dziale [lupa]Wyszukiwanie zaawansowane ]]

Jestes tutaj: Podatki ISP ]] Kiedy zabudowę meblową można opodatkować 8% stawką podatku?
kursy walut

Kursy średnie NBP
2018-09-25

1 EUR
4.2939
1 USD
3.6511
1 CHF
3.7773
1 GBP
4.7987
Kiedy zabudowę meblową można opodatkować 8% stawką podatku?
W niniejszym artykule omówiono przesłanki uznania zabudowy meblowej za trwałą  i jej opodatkowania 8% stawką podatku od towarów i usług. Zgodnie z art. 41 ust. 12 ustawy o podatku od towarów i usług, 8% stawkę podatku stosuje się do dostawy, budowy, remontu, modernizacji, termomodernizac...

Aby zobaczyć wpis w całości, wykup abonament.
[12 czerwca 2017 r.]
reklama
Zapraszamy do polubienia nas na Facebooku!
Instytut Studiów Podatkowych 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.