Szukaj Szukaj w dziale [lupa]Wyszukiwanie zaawansowane ]]

Jestes tutaj: Podatki ISP ]] Czy darowizna dokonana przez wspólników na rzecz ich spółki jawnej podlega opodatkowaniu podatkiem od czynności cywilnoprawnych?
kursy walut

Kursy średnie NBP
2018-05-23

1 EUR
4.3037
1 USD
3.6693
1 CHF
3.7007
1 GBP
4.9034
Czy darowizna dokonana przez wspólników na rzecz ich spółki jawnej podlega opodatkowaniu podatkiem od czynności cywilnoprawnych?
W niniejszym artykule omówiono problem opodatkowania podatkiem od czynności cywilnoprawnych darowizny dokonanej na rzecz spółki jawnej przez ich wspólników. Zgodnie z art. 1 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 9 września 2000 r. o podatku od czynności cywilnoprawnych podatkowi temu podlegają nastę...

Aby zobaczyć wpis w całości, wykup abonament.
[07 lutego 2017 r.]
reklama
Zapraszamy do polubienia nas na Facebooku!
Instytut Studiów Podatkowych 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.