Szukaj Szukaj w dziale [lupa]Wyszukiwanie zaawansowane ]]

Jestes tutaj: Podatki ISP ]] Kiedy w podatku od towarów i uslug występują usługi świadczone w sposób ciągły?
kursy walut

Kursy średnie NBP
2018-08-14

1 EUR
4.3001
1 USD
3.7768
1 CHF
3.8027
1 GBP
4.8232
Kiedy w podatku od towarów i uslug występują usługi świadczone w sposób ciągły?
NSA w wyroku (I FSK 425/15) z dnia 28 października 2016 r. po raz kolejny odniósł się do rozumienia usług świadczonych w sposób ciągły. Uczynił to w sporze wokół wykładni art. 19a ust. 3 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (dalej określanej jako: „ustawa”),...

Aby zobaczyć wpis w całości, wykup abonament.
[20 lutego 2017 r.]
reklama
Zapraszamy do polubienia nas na Facebooku!
Instytut Studiów Podatkowych 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.