Szukaj Szukaj w dziale [lupa]Wyszukiwanie zaawansowane ]]

Jestes tutaj: Podatki ISP ]] Czy wobec braku słowa „odbiór” w protokole może on świadczyć o wykonaniu usługi i być podstawą do fakturowania?
kursy walut

Kursy średnie NBP
2014-10-24

1 EUR
4.2245
1 USD
3.3387
1 CHF
3.5026
1 GBP
5.3621
Czy wobec braku słowa „odbiór” w protokole może on świadczyć o wykonaniu usługi i być podstawą do fakturowania?
Zgodnie z art. 19 ust. 13 pkt 2 lit. d ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług[1], obowiązek podatkowy z tytułu robót budowlanych i budowlano-montażowych powstaje  z chwilą otrzymania całości lub części zapłaty, nie później jednak niż 30 dnia, licząc od dnia wykon...

Aby zobaczyć wpis w całości, wykup abonament.
[30 sierpnia 2012 r.]
reklama
Zapraszamy do polubienia nas na Facebooku!
Instytut Studiów Podatkowych 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.